Zespół

Blandyna Gałła

+ 48 502 321 727, blandyna.galla@wp.pl

psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, seksuolog kliniczny w trakcie certyfikacji, biegła sądowa.

W 2009 roku ukończyła psychologię ze specjalnością: psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznani. Odbyła szkolenie w zakresie Integratywnej Psychoterapii Krótkoterminowej, realizowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii, na którym od kilku lat pracuje jako wykładowca, prowadząc rokrocznie zajęcia z „Zastosowania paradygmatu poznawczo – behawioralnego w pracy seksuologicznej”. Członkini Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jest absolwentką 4-letniego profesjonalnego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie. Posiada certyfikat psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego, rekomendowany przez Oxford Cognitive Therapy Centre (Oksfordzkiego Centrum Terapii Kognitywnej).

Doświadczenie kliniczne zdobywała już w trakcie studiów, współpracując przy realizacji grantu badawczego w zakresie genezy i mechanizmów powstawania pedofilii. Od czasu ukończenia studiów, sukcesywnie zdobywa doświadczenie zarówno pracując na oddziałach szpitalnych (psychiatrycznych, sądowych i somatycznych), jak i w Poradni Zdrowia Psychicznego. Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych w dziedzinie seksuologii. Swoją pracę, zarówno w obszarze psychoterapii, jak i seksuologii poddaje stałej superwizji. Pracuje zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Od 2009 roku prowadzi prywatną praktykę psychologiczno – terapeutyczną. Jako ekspert, współpracuje z kancelariami prawniczymi m.in. na terenie Poznania.

Zakres pomocy:
– diagnostyka psychologiczna
– psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych, par i małżeństw
– pomoc psychologiczna i konsultacje dla młodzieży powyżej 16 roku życia
– pomoc i interwencje psychologiczne w kryzysie
– psychoterapia indywidualna i par, pomoc psychologiczna, grupy wsparcia i konsultacje dla osób ze środowiska LGBTQIA
– warsztaty i szkolenia dla młodzieży chorującej na cukrzycę typu pierwszego i ich rodzin
– szkolenia dla lekarzy i personelu medycznego
– szkolenia i warsztaty z zakresu seksuologii (m.in. warsztaty dla kobiet; rodziców dzieci przedszkolnych i rodziców nastolatków; nauczycieli i pedagogów; osób 50+)

Krzysztof Łowigus

+ 48 603 046 230, krzysztof.lowigus@gmail.com

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, biegły sądowy.

W 2012 roku ukończył psychologię ze specjalnością: psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2018 roku ukończył 4-letnie profesjonalne szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie, uzyskując certyfikat psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego, rekomendowany przez Oxford Cognitive Therapy Centre (Oksfordzkiego Centrum Terapii Kognitywnej).

Doświadczenie kliniczne zdobywał w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień, na oddziałach psychiatrycznych stacjonarnych WSW w Gorzowie Wlkp., Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Poznaniu, prowadząc prywatną praktykę psychologiczno – terapeutyczną, a także w licznych placówkach oświatowych oraz pełniąc funkcję psychologa sportowego w amatorskich klubach sportowych. Pracuje zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Zakres pomocy:
– diagnostyka psychologiczna
– psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych, par i małżeństw
– pomoc psychologiczna i konsultacje dla młodzieży powyżej 14 roku życia
– pomoc i interwencja psychologiczna w kryzysie
– pomoc psychologiczna i konsultacje w obszarze psychologii sportu
– grupy wsparcia dla ofiar przemocy domowej i rodzinnej
– grupy wsparcia dla osób cierpiących z powodu depresji i lęku
– warsztaty i szkolenia dla młodzieży chorującej na cukrzycę typu pierwszego i ich rodzin
– szkolenia dla lekarzy i personelu medycznego

Jagoda Hampelska

tel. 605 852 634, jagodahampelska@gmail.com

psycholog, psychoterapeuta integracyjny, terapeuta PlayTherapy w trakcie certyfikacji.

Ukończyła rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, przygotowującą do pracy w nurcie integracyjnym, którego bazą jest psychoterapia humanistyczno-doświadczeniowa.  Aktualnie, w trakcie uzyskiwania dyplomu na terapeutę Play Therapy (terapia poprzez zabawę) – przygotowującego do prowadzenia terapii dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. W pracy z klientem korzysta z takich podejść jak terapia zorientowana na emocje (EFT), focusing, terapia zorientowana na klienta, terapia Gestalt. Swoją pracę terapeutyczną poddaje systematycznie superwizji.

Na co dzień pracuje w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie wspiera pacjentki na oddziale położniczym, patologii ciąży oraz ginekologii. Swoją opieką obejmuje również pacjentów oddziału neurologii oraz pediatrii. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. prowadząc psychoterapię indywidualną w Centrum Terapii i Psychoedukacji CeTeP  oraz w Psychopracownii Integra w Warszawie, prowadząc zajęcia  psychoedukacyjne z elementami socjoterapii dla dzieci z warszawskich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, wspierając byłych skazanych poprzez prowadzenie szkoleń, warsztatów oraz treningów umiejętności społecznych, będąc psychologiem w Fundacji Sławek w Warszawie oraz prowadząc zajęcia dla dzieci z przedszkola Leśne Skrzaty w Wesołej. Swoje umiejętności doskonaliła także pracując w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych Psychiatrycznych oraz Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Poudarowym w Gorzowie Wielkopolskim, pomagała także beneficjentom Klubu Aktywności i Integracji w Gorzowie Wielkopolskim, który wspierał osoby nie w pełni sprawne, w podejmowaniu aktywności społecznej oraz zawodowej. Odbyła staż kliniczny w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach, praktyki w Centrum Onkologii oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Zakres pomocy:

– konsultacje psychologiczne
– psychoterapia indywidualna dla dorosłych i młodzieży
– pomoc psychologiczna w kryzysie, po traumie
– rozwój osobisty
– terapia dzieci (Play Therapy).

Zuzanna Kolasińska

tel. 512 442 307, zuzakolasińska@gmail.com

psycholog, psycholog transportu

W 2021 roku ukończyła 5 letnie studia magisterskie na kierunku psychologia, na Uniwersytecie Wrocławskim. Uzyskała również dyplom psychologa transportu. Doświadczenie zdobywała prowadząc konsultacje w Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego we Wrocławiu, a także w prywatnych placówkach w Gorzowie Wlkp. i Słubicach. Na co dzień pracuje w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp., na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Stopniu Zabezpieczenia dla Kobiet. Obszar zainteresowań zawodowych, to przede wszystkim psychoterapia poznawczo – behawioralna osób dorosłych.

Zakres pomocy:

– diagnozą psychologiczna

– konsultacje i poradnictwo psychologiczne dla dorosłych oraz młodzieży 14+